Ulugazi Mh. Bora Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Çalışma saatlerimiz:

Pazartesi – Cumartesi, 09.00 – 18.00

Sık Sorulan Sorular

Mesaj göndermeden önce aşağıdaki sorulara göz atabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar? Ücreti kim karşılıyor?

Kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır. Anlaşmalı kargo firmamız ile gönderilen kargoların KDV hariç tutarları aşağıdaki gibidir:

0 ds/kg 4.75 TL

1-5 ds/kg 7.85 TL

6-10 ds/kg 10.55 TL

11-15 ds/kg 12.05 TL

16-20 ds/kg 16.10 TL

21-25 ds/kg 20.10 TL

Fiyatlara adrese teslim ücretleri dahil, KDV hariçtir.

Ödemeyi ne zaman yapmalıyız?

Ürün siparişini verdiğinizde size son ekranda ödemeniz gereken tutar ve ödeme yöntemleri listelenecektir. Ürünlerin imalatı, ödeme onayınızın ardından başlayacağından, imalat ve gönderi sürecini de hesaplayarak en erken zamanda ödeme yapmak en mantıklı seçim olacaktır.  Ürünleri mağazamızdan teslim almak istiyorsanız, teslimat anında da ödeme yapabilirsiniz.

İmalat süresi nedir? Ne zaman teslim alabilirim?

Sipariş vermek istediğiniz ürünlerin her birinin imalat süresi farklıdır. Ürünlerin ekranında teslimat süreleri yazılıdır. Lütfen sipariş vermeden önce bu bilgileri göz önünde bulundurunuz. 

Kargo ile teslim edilecek ürünlerde, imalat süresine ek olarak minimum 1, maksimum 4 iş günü eklenmelidir. Bu durum kargo, hava şartları, merkeze uzaklık vb sebeplerle değişiklik gösterebilir. 

Siparişimin size ulaşıp ulaşmadığından nasıl emin olabilirim?

Elbette en iyi yol telefon ile teyit almaktır. Ancak siparişinizi başarıyla tamamladığınızda sistem tarafından otomatik olarak bilgilendirileceksiniz. Ödeme onayınız ardından siparişinizin durumu hakkında (hazırlanıyor, tamamlandı, gönderildi vb) hesabım sayfanızdan takip edebilirsiniz.

Siparişim ile ilgili özel istekler varsa ne yapmalıyım?

Her modelin, en çok istenen değişiklikleri zaten ürün sayfasında sipariş esnasında seçilebilmektedir. Bu seçeneklerin de dışında özel bir takım istekler var ise bu durumda sipariş vermeden önce 0362 431 54 30 numaralı telefonumuzdan bize ulaşıp bilgi@nejdetnikahsekeeleri.com almanızda yarar var.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Elbette. Ödeme yapılmadan önce iptal gerçekleşirse bunu telefon, mail veya WhatsApp ile belirtebilirsiniz. Ödeme yapılana kadar imalat süreci başlamayacağı için iptal edilen siparişi sadece bildirmeniz yeterli olacaktır. Ancak ödemenin yapılması halinde, ürünlerin hazırlanması başlayacağından, bu durumda ödemesi yapılan tutar, %25 oranda kapora kesinti yapılarak hesabınıza yatırılır. 

İletişim

Ulugazi Mh. Bora Sk. No:10

55030 İlkadım / Samsun

+90 362 431 54 30 ( Pt.-Cmt. 09:00 – 18:00)

– Öğretmen Evi yanındaki 19 Mayıs Üni. Polikliniği karşı arasında,

Ulugazi Cami Karşısı

Bilgi@NejdetNikahSekerleri.com